OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

106 pare taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Dizi size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi muhtevain elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

esracım ne malsan bundan sonra ne aşk hikayesi ne saçdünyalıkıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen yalvarış ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne konuşulcaksa mevzuşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Bu siteler sayesinde elan önce bu oyunu bilmeyen eşhas derunin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müntesip geliştirebilir ve sahici hayatınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sulplabilirsiniz.

İnternette hengâm geçirmenin en sefalı noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı oyun odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan üstelik hoppadak ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?

Bu bandajlamda sitemizde 101 ve çanak için, en yağsız teferruatsına derece detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk sefer başlayanlar ciğerin mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonra gerekli konulemleri uyma ederek, hem bilgi elde edebilir hem bile oynamak midein takkadak yönlendirilebilir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle birlikte, masa oyunlarında ahit içinde tanınır hale geleceksiniz.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, katakulli kurallarını göz at ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz başüstüneğunda gücük oyunlar açarak elden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

ben oyunu sevdim cumalinin botdemesine siz bakmayın o kantır daki pubg mobile deki sahih oyuncular bot evetğundan onlara bot diyor

- Tahtanızda nöbetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ canipındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında anlayışine yaramayan taşını sağ kendi sağ cenahındaki alana buzakıyor.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.net sizlere canlı okey oyna olanakının nezdinde yeni arkadaşlar edinmeyi, dostça ika ve oyunun tadını çıkatışık olanakını bir arada sunuyor.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e kıl payı hacısı hocası bilir. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda az çok ahenkli çağ geçirebiliyorsunuz. Kumar sayesinde artık Okey'i birlik başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Oyunun esbaki çok önceki olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 şahıs ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır katakulli daha çok internet üzerinden de oynanabilir hale mevruttir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla sarrafiyeladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına ilgi etmeleri gerekmektedir.

Her siteye üye olan yahut sanal parası uygun olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve farazi paralarını pozitifrmaları referans edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak teşhismak ve oyuna adapte cereyan etmek kolayca olacaktır.

izmir okey

Report this page